پاورپوینت انسا ن های اولیه

پاورپوینت انسا ن های اولیه

پاورپوینت انسا ن های اولیه

 

 

 

به نام خدا

 

مشخصات فایل

فرمت:power point

قابل ویرایش و آماده پیرینت


تعداد اسلاید : 12 اسلاید

انسا ن های اولیه

زندگی انسان در گذشته های دور مسکن، غذا و وسایل خانه از نیاز های مهم زندگی امروزه است.
زندگی انسان های گذشته ی دور(غارنشین)شبیه زندگی انسان های امروزه نبود.آن ها زندگی سختی داشتند. به انسان های گذشته ی دورغارنشین می گفتند.
چون خانه ای نداشتند تا در آن استراحت کنند وازحمله ی دشمن در امان باشند.
خواندن ونوشتن را نمی دانستند وسیله زندگی نداشتند. آن ها صبح تا شب در جنگل به جستوجوی غذا می پرداختند وغذای خود را از میوه ی درختان،ریشه وبرگ گیاهان وتخم پرندگان به دست می آوردند. انسان ها در گذشته ی دور شب ها برای در امان ماندن از حمله ی حیوانات بالا ی درختان می خوا بیدند.
آن ها به صورت گروهی حیوانی را شکار می کردند واز گوشت آن برای غذای خود واز پوست آن برای لباس خود استفاده می کردند.
از شاخ های حیوان برای خود نیزه واز استخوان های آن برای خود وسایل زندگی مثل سوزن درست می کردند.
انسان ها در گذشته های دور با به هم زدن بعضی سنگ ها توانستند آتش درست کنند. آن ها از آتش برای گرم کردن خود وپخت غذااستفاده می کردند.
ما بادیدن نقاشی هایی که روی دیوار غارها به جامانده است می توانیم به چگونگی زندگی انسان های غار نشین و وسایل آن ها پی ببریم. با تشکر از توجه
شما . پایان

 

 

درصورت سوال یا مشکل در خرید یا نارضایتی از فایل خریداری شده با مدیر فروشگاه در ارتباط باشید.در صورتی که درمورد یک فایل سوال داشته باشید سریعا پاسخ خواهیم داد و درصورتی که از یک محصول شکایت داشته باشید سریعا از فروشگاه حذف خواهد شد.

ضمانت خرید

تا 24 ساعت پس از خرید در صورتی که از فایل خریداری شده نارضایتی داشته باشید 100 درصد وجه به حساب شما عودت داده خواهد شد. برای پیگیری خرید به بخش پشتیبانی مراجعه کنید.